Nieuwe editie Governance Colleges op 18 juni 2025: Bestuurlijke horizon 2030
Hoe ziet goed bestuur in de zorg eruit in 2030? Welke rol spelen burgerinitiatieven in de governance van de toekomst? Ontdek het tijdens de nieuwe editie van de Governance Colleges op woensdag 18 juni 2025!
De NVZD, NVTZ en Avicenna Academie voor Leiderschap organiseren enkele keren per jaar de Governance Colleges: diepgaande en kritische colleges over zorg- en samenlevingsvraagstukken, waarin thema’s met betrekking tot Goed Bestuur centraal staan. Deze editie staat in het teken van Bestuurlijke horizon 2030, met speciale aandacht voor de groeiende invloed van burgerinitiatieven.
Wat kunt u verwachten?
In deze sessie gaan Dr. Jitske van Popering-Verkerk en Ir. Jord Neuteboom dieper in op de nieuwe governance dynamieken die gepaard gaan met burgerinitiatieven en bespreken ze concrete voorbeelden, succesfactoren en systemische obstakels. Dit sluit aan op het advies van de Paritaire Commissie, zoals beschreven in Bestuurlijke Horizon 2030. We verkennen samen hoe deze initiatieven verder versterkt kunnen worden en wat dit van de bestuurders en toezichthouders vraagt. Deze sessie biedt waardevolle inzichten voor iedereen die actief betrokken is bij de transformatie van de zorg- en welzijnssector vanuit bestuurlijk perspectief.
Aanmelden
Wilt u zich voorbereiden op de governance-uitdagingen van de toekomst en waardevolle inzichten opdoen van experts en collega-bestuurders? Meld u dan nu aan!
Het laatste nieuws

Bestuursvergadering 13 februari 2025

Nieuwe editie Innovatietrip voor toezichthouders in de Brainport-regio
